Hľadám Job.sk | Ponuky práce, zamestnania, pracovné príležitosti

Telefonista/ka - absolventská prax – pracovná ponuka

Spoločnosť: nanoTECH s.r.o.

Ponuka pridaná: 12. 10. 2011

Základné údaje

Základné informácie o pracovnej pozícií.

Miesto práce Prešov (Prešov)
Ponúkaný plat dohodou
Termín nástupu dohodou
Pozícia vhodná pre absolventa áno
Druh pracovného pomeru pracovný pomer na menej ako 40 hod. týždenne
brigáda

Popis pracovnej ponuky

Detailnejší popis ponuky.

Náplň práce Ak spĺňate všetky podmienky absolventskej praxe, ukážte nám svoju šikovnosť a organizačné schopnosti
- Jedná sa o aktívny telefonický styk s klientom.
- Telefonické poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách klientom
- Priamy predaj tovarov a služieb
- Vypracovávanie a správa ponúk pre zákazníkov
- Tvorba a vedenie databáz, plánovanie
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových
- Dohadovanie stretnutí pre obchodníka
- Riešenie e-mailových a telefonických požiadaviek zákazníkov.
Zamestnanecké výhody - Komplexné zaškolenie s možnosťou ďalšej spolupráce po ukončení absolventskej praxe
Informácie pre uchádzača - Uchádzač musí byť evidovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny a spĺňať podmienky absolventskej praxe.
- Zašlite životopis + motivačný list na nanotech@ntech.sk
- Ďakujeme za váš záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďalšie požiadavky na uchádzača - Hľadáme samostatného kandidáta/-ku, ktorý/á je rád/a v kontakte s ľuďmi, rád/a telefonuje, je precízny/a v spracovaní administratívnych záležitostí
- Požadovaná je výkonná osobnosť s výraznými komunikačnými zručnosťami, príjemným hlasom a plynulým vyjadrovaním
- Očakávame zodpovednosť, loajalitu, prozákaznícky prístup, ochotu učiť sa
- Analytické / technické myslenie, pozitívny prístup, úsmev a húževnatosť, zameranie na výkon a spoľahlivosť
- Očakávame vysoko motivovaných, aktívnych ľudí ochotných pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- ovládanie práce s PC - Office aplikácie
- Prehľad v IT sortimente: www.TechStore.sk je veľkou výhodou - nie podmienka
- Doplnkom je vypisovanie zmlúv, iné administratívne činnosti
- Veľkou výhodou je prípadna predchádzajúca prax v oblasti telefonickej akvizície

Vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie.

Minimálna úroveň vzdelania stredoškolské s maturitou

Schopnosti, znalost

Požadované schopnosti, jazykové znalosti, ovládanie PC softwaru.

Jazykové znalosti Anglický jazyk – Mierne pokročilý
Ekonomické znalosti Skladové hospodárstvo – Základy
Fakturácia – Základy
Operačné systémy Windows – Pokročilý
Kancelárske programy Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý

Kontaktné údaje

Kontaktujte spoločnosť so žiadosťou o zamestnanie.

Názov spoločnosti nanoTECH s.r.o.
Kontaktná osoba Karol Činčera E-mail nanotech@ntech.sk
Telefón 051 452 5360 Webstránka www.techstore.sk