Hľadám Job.sk | Ponuky práce, zamestnania, pracovné príležitosti

Prijmeme vodiča MKD – pracovná ponuka

Spoločnosť: Z-TRANS, s.r.o.

Ponuka pridaná: 04. 03. 2012

Základné údaje

Základné informácie o pracovnej pozícií.

Miesto práce Púchov (Púchov)
Ponúkaný plat dohodou
Termín nástupu dohodou, ihneď
Pozícia vhodná pre absolventa nie
Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer

Popis pracovnej ponuky

Detailnejší popis ponuky.

Náplň práce

Z-TRANS,s.r.o. Púchov, prijme vodiča MKD. Požiadavky, prax min. 2 roky. Najčastejšie trasy Slovensko - Francúzsko( nie únia ). Nástup možný ihneď. Moderný vozový park. Dobré platové podmienky.
Kontakt : 0911 556 026 mail : z-trans@z-trans.sk

Vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie.

Zameranie vzdelania doprava
Minimálna úroveň vzdelania základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie

Požadované typy vodičských oprávnení a počet najazdených kilometrov.

Vodičské oprávnenia ,B,C,E,

Kontaktné údaje

Kontaktujte spoločnosť so žiadosťou o zamestnanie.

Názov spoločnosti Z-TRANS, s.r.o.
Kontaktná osoba Michal Zahustel E-mail z-trans@z-trans.sk
Telefón 0911556026 Webstránka www.z-trans.sk