Hľadám Job.sk | Ponuky práce, zamestnania, pracovné príležitosti

Riaditel – pracovná ponuka

Spoločnosť: Kouko-Kai International

Ponuka pridaná: 26. 04. 2012

Základné údaje

Základné informácie o pracovnej pozícií.

Miesto práce Bratislava (Bratislavsky kraj,Nitriansky kraj,Trenciansky kraj,Trnavksy kraj)
Ponúkaný plat 1000-1500 Euro/mesiac
Termín nástupu máj
Pozícia vhodná pre absolventa áno
Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer

Popis pracovnej ponuky

Detailnejší popis ponuky.

Náplň práce Firma KOUKO-KAI International hľadá na zorganizovacie činnosti na Slovensku agilných pracovníkov na pozície Krajský riaditeľ, Okresný riaditeľ a Manažer.
Náplň práce:
Organizovanie školských přednášok, vybudovanie vzťahov športovými klubmi, professionálnými športovcami, umelcami. Organizovanie výletov a športových podujatí. Podpora škôl a materských škôl.
Požiadavky:
- Aktívna športová alebo umelecká kariéra
- Mininálne stredškolské vzdelanie
- Vyníkajúce komunikačné schopnosti
- Znalosť maďarského,slovenského jazyka
- Trvalé bydlisko v okolí pôsobenia
- Každodenný prístup k internetu
- Pedagógovia sú tiež vítaný
Plný/polovičný pracovný úvazok – po zkúšobnej lehote, práca na dohodu
- Využitie WEB kanceláře
- Tréningy, bezplatné školenia
- Atraktivný zárobok (základná mzda+bonus)
Vo vašom žiadosti označte na ktorú pozíciu kandidujete, pripojte Vás životopis a motivačný list a odpovedzte na nasledujúce otázky:
1. Prečo by ste chceli u nás pracovať? Čo Vás motivuje najviac?
2. Koľko pracovných hodín týždenne by ste vedeli obětovat na Vaše úlohy?
3. Aké výhody dostane firma Kouko-Kai, keď Vás vybere z kandidátov?
4. Prečo ste práve V ste najvhodnejší na túto pozíciu?(vaše silné stránky, známosti, zručnosť, skúsenosti)
5. Čo je vám najsimpatickejší v tom, čo Firma Kouko Kai reprezentuje?
Zivotopis len pomadarsky v e-maile.

Vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie.

Minimálna úroveň vzdelania stredoškolské s maturitou

Vodičské oprávnenie

Požadované typy vodičských oprávnení a počet najazdených kilometrov.

Vodičské oprávnenia ,B,

Kontaktné údaje

Kontaktujte spoločnosť so žiadosťou o zamestnanie.

Názov spoločnosti Kouko-Kai International
Kontaktná osoba laszlo toth E-mail tothlaca23@gmail.com
Telefón +3620/5028876 Webstránka www.koukokai.hu